Pískovaná skla

Čiré sklo lze pískováním zmatovatět buď v celé ploše, nebo je na něm možné vytvářet obrazce v několika úrovních sytosti pískování i v kombinaci s čirými plochami. Na průmyslově plošně leptané sklo lze dodatečně pískovat až dvěma úrovněmi sytosti.

Velkoformátové pískování

Velikost tabule je omezena maximálním rozměrem 225 x 400 cm. Pískování je možné provést i na vlastní tabuli zákazníka, termín a cenu je třeba předem dojednat. Pískování je možné provést až ve třech různých sytostech, včetně plynulého přechodu dvou sytostí. Ošetření pískované plochy nelze provést na počkání.

Ornamentní pískování

Pískování podle katalogu, podle návrhu zákazníka nebo výroba replik původních vzorů. Cenu a způsob provedení je nutné projednat osobně. Vlastní návrhy, popř. loga, lze ocenit i prostřednictvím zaslaného náhledu e-mailem

Ošetření pískovaných skel

Povrch pískovaného skla je obzvláště citlivý na mastné nečistoty, a proto je takové povrchy v některých případech nezbytné chránit před znečištěním. V zásadě jsou dvě možnosti, jak tuto ochranu provést, a to mechanicky nebo chemickou cestou. Naše firma provádí ošetření chemickou cestou - nanesením vrstvy polymerního povlaku.